Prístrojové ošetrenia

CooLifting - revolúcia v omladení - novinka 2020

Coolifting otvára nové možnosti liftingového ošetrenia v kozmetických salónoch. Je to revolučný registrovaný systém, ktorý umožní vykonať úžasné, priam šokujúce ošetrenie tváre pomocou bezpečnej, rýchlej a účinnej metódy. Coolifting v jedinom päťminútovom sedení dodáva pokožke podstatne mladší vzhľad.

Je to najrýchlejšia a najpôsobivejšia metóda omladenia tváre. Pomocou tohto revolučného systému dosiahnete okamžitý liftingový účinok, zjemníte povrchové a zredukujete hlboké vrásky a to len za 5 minút!!! Bezbolestne, rýchlo a účinne bojuje proti starnutiu pleti. Špeciálna pozornosť sa venuje oblastiam, ktoré sú viac náchylné na vrásky buď v dôsledku mimiky alebo gravitácie: okolie očí, čelo, vrásky hnevu, okolie pier a líca.

Metóda je založená na použití Coolifting pištole, ktorá vysiela drobné “strely” na pokožku tváre cez silný tok CO2 pod vysokým podtlakom a veľmi nízkou teplotou v kombinácií s extrémne vysokou koncentráciou atomizovaných účinných látok. Je to najdramatickejšie a najrýchlejšie ošetrenie ktoré dokáže vzdorovať plynúcemu času.

K ošetreniu COOLIFTING sú určené 2 druhy ampúl – podľa cieľa ošetrenia a typu pokožky. Aplikujú sa spolu s CO2 náplňou cez dávkovač Coolifting stroja. Ku každému ošetreniu je potrebný jeden set ( ampulka + náplň).

Coolifting

Originálny prípravok určený na anti age ošetrenie so silným účinkom rozjasnenia pleti. Obsahuje kyselinu hyaluronovú a zložky na  vypnutie pleti. Vhodné pre všetky typy pleti.

Coolclear

K anti age efektu pridáva aj presvetľujúce a jemne bieliacie účinky, zjednocuje farebný tón pokožky. Doporučuje sa hlavne pre pokožku s problémami pigmentácie. K pôvodnému zloženiu bola pridaná kyselina kójová a Vitamín C.

Čas ošetrenia: od 30 minút

Odporúčanie:  okamžitý účinok už aj po jednom sedení. Výrazný liftingový efekt, ktorý sa prejaví vyhladením a rozjasnením pokožky, napnú sa povrchové vrásky a redukuje sa hĺbka vrások.
Ošetrenie vo forme kúry: 8 sedení 2x do mesiaca. Výrazný omladzujúci účinok: intenzívna stimulácia kolagénu a elastínu, regenerácia dermy, zlepšuje textúru a kvalitu pokožky. Udržujúce sedenie: jedno sedenie každé 2 týždne

cena ošetrenia:  od 50€

Mezoterapia MesoJect Gun - Novinka 2022

 

Prvoradým cieľom kozmetických ošetrení je vpravovanie účinných látok do daných vrstiev kože. Dnes existuje viacero rôznych elektrometód, ktoré sú k dispozícii práve v kozmetickej starostlivosti. Doteraz sa ako najúčinnejšia metóda vpravovania osvedčila invazívna mezoterapia (ihlou).Tejto metódy sa však obáva pomerne veľký počet klientiek. V kozmetickej starostlivosti sa preto rozšírila neinvazívna mezoterapia tváre (elektroporácia). Prístroj MesoJect Gun využíva EPM Technology (ElectroPoration Mikrochip) technológiu, ktorá umožňuje transdermálnu mezoterapiu a elektroporáciu. Vďaka tejto technológii sa na povrchu pokožky vytvárajú reverzibilné mikrokanály, ktoré umožňujú ľahký a bezbolestný vstup výživných látok. Medzi aplikované látky patrí napr.kyselina hyalurónová, vitamíny A,C,E, aminokyseliny, peptidy, DMAE, quenzým Q10, rastové faktory, vitamíny skupiny B, pantenol, kofeín, niacínamid, thiamín,taurín, biotín, L-karnitín, elastín, ginkgo biloba, kyselina glykolová, kyselina salicylová. Prístroj MesoJect Gun umožňuje ošetrenie rôznych oblastí: tvár, krk, dekolt, ruky, telo a vlasy. Prednosťou oproti ihlovej mezoterapii je, že ošetrenie je bezbolestné ,bez opuchu a pre zákazníka pocitovo príjemné.

Anti-Aging -profesionálne ošetrenie na korekciu a zvrátenie prejavov starnutia.
 
Y-Zone - profesionálne ošetrenie určené na predefinovanie, zmenšenie veľkosti a spevnenie oblasti brady, čeľuste, krku a dekoltu.
 
Radiance - profesionálne ošetrenie na zníženie pigmentácie pokožky a rozjasnenie tváre.
 
Purifying - profesionálne ošetrenie na zlepšenie vzhľadu mastnej pokožky, ktorá je náchylná na vznik akné a stopy po akné.
 
Anti-Pollution – profesionálne ošetrenie, ktoré zlepšuje pružnosť pokožky a zabraňuje jej starnutiu

 

Odporúčanie: absolvovať procedúru vo forme kúry 4-6 sedení 1x za týždeň

Čas ošetrenia: 60 minút

Cena ošetrenia: od 39€

   

 

          

                 

              

            

           

            

Fotorejuvenizácia - Fotoomladenie

Fotoomladenie je v súčasnosti veľmi efektívna metóda na omladenie pleti a dosiahnutie mladistvejšieho vzhľadu s odstránením viacerých príznakov stárnutia súčasne. 

Účinným spôsobom odstraňuje z pleti pigmentové škvrny, rozšírené malé cievky, fľaky po akné, zníži sa počet zapálených vyrážok a celkovo zlepšuje textúru a tonus  pokožky na ošetrovaných miestach - tvár, krk, dekolt, chrbty rúk.Metóda funguje na báze intenzívneho pulzného svetla,ktoré preniká hlboko a kontrolovateľne do pkožky.Pracuje na princípe selektívnej fototermolýzy,čo znamená,že prehrieva vybrané bunky,ktoeé sú následne odstránené.                                                                                                                                                             Účinky fotorejuvenizácie:efektívne lieči popraskané cievky a pigmentové nedokonalosti,omladzuje slnkom poškodenú a starnúcu pleť,vyrovnáva farbu pokožky a vytvára mladistvý vzhľad,redukuje veľkosť pórov,zlepšuje pružnosť a textúru kože,znižuje počet zapálených vyrážok,odstraňuje červenofialové a hnedé fľaky po vyrážkach.

Počas zákroku je možné cítiť jemné štipkanie a prehrievanie ošetrovanej oblasti. Po ošetrení môže ísť klientka hneď do práce a vykonávať všetky činnosti bez obmedzenia. Pokožka môže byť mierne začervenaná, čo vymizne do 24 hodín po zákroku.

čas ošetrenia: 45 minút

cena ošetrenia: od 39€

odporúčanie: prvé tri sedenia 1x/10-14 dní, ďalšie tri  sedenia 1x/mesiac - kúra 6 sedení

Prístrojový Facelifting pleti MARVEL 6MD

Najnovší kompletný rejuvenizačný systém určený nielen pre estetickú a liečebnú dermatológiu,kozmetológiu ale i plastickú chirurgiu.

Poskytuje neinvazívne metódy aktivujúce bunky kože svetelnou energiou bez termického poškodenia.Prispieva k regenerácii pokožky,priaznivo pôsobí na celý rad kožných poškodení : akné, poruchy pigmentácie, strata kolagénu...Fototerapia umožňuje prienik svetla určitej vlnovej dĺžky do buniek kože za účelom jej biostimulácie,aktivácie látkovej výmeny a tým k obnove poškodenej pokožky. Spolu 6 procedúr vzájomne kombinovateľných, k dosiahnutiu pevnejšej,hladšej a mladšej pokožky.

Prístrojový facelifting pracuje na troch úrovniach:

1.Mutipolárna elektroporácia - transport účinných látok z povrchu kože do jej hlbších štruktúr - na efektívne vpravovanie účinných látok bez invazívneho zákroku,pomocou mikroprúdov otvára v koži dočasné póry,ktoré umožnia preniknutiu účinných látok do hlbších vrstiev kožného tkaniva.

2.Mikroprúdový facelifting pre mladistvú a napnutú pleť - mikroprúdom stimulovaná produkcia kolagénu a tvorba nových buniek kože na úrovni epidermy,podporuje produkciu molekúl kyslíka, proces jemnej exfoliácie, zlepšuje krvný obeh, podporuje zdravý metabolizmus buniek, čo vedie k pevnejšej a jemnejšej pleti. Okrem toho redukuje množstvo kožného mazu, zlepšuje tonizáciu pleti, zmierňuje vačky pod očami. Dokonalé tvarovanie prirodzených línií tváre,efekt napnutia pokožky.

3.Fototerapia - LED fotorejuvenizačná liečba je technológia,ktorá je neinvazívna,aktivujúca bunky kože pulznou nízkovýkonovou svtelnou terapiou.Prispieva k regenerácii pokožky,priaznivo pôsobí na celý rad kožných poškodení.LED terapia umožňuje  prienik svetla určitej vlnovej dĺžky do buniek kože za účelom jej biostimulácie,aktivácie bunkovej látkovej výmeny a tým k obnove poškodenej pokožky.

 • Červené svetlo sa používa na hojenie rán,zvýšenie produkcie kolagénu a stimulácia fibroblastov
 • Žlté svetlo sa používa na ošetrenie začervenaní,traumatických petechií,hematómov,po faceliftingoch,po operáciach,na zlepšenie lymfatickej a krvnej cirkulácie 
 • Zelené svetlo sa používa na redukciu pigmentových škvŕn,stareckých škvŕn alebo fľakov po akné
 • Modré svetlo má antibakteriálne účinky,zlepšuje vzhľad mastnej pleti,redukuje množstvo kožného mazu,lieči akné

čas ošetrenia: 50 min

odporúčanie: 6-8 sedení 1x/14 dní

Ultrazvukové vitamínové ošetrenie

ULTRAZVUK predstavuje neinvazívny spôsob mezoterapie - na prepravu účinných látok do stredných vrstiev pokožky sa nepoužívajú ihly, ale ultrazvukové vlnenie.

Energia, ktorá vzniká ultrazvukom, povzbudzuje bunky k aktivite, čím dochádza k oživeniu buniek, očisteniu kože a aplikácii látok do hĺbky. Vynikajúca metóda na hydratovanie pleti, celkovú vitalizáciu a boj proti vráskam.

Po pohltení ultrazvukových vĺn tkanivami, sa ultrazvuková energia premieňa na teplo. Termické pôsobenie zvyšuje cirkuláciu krvi, urýchľuje tok lymfy a dochádza k zvýšeniu metabolizmu. Mikromasážny účinok ultrazvuku zlepšuje štruktúru pokožky a zvyšuje sa jej elasticita .

Funkcie ošetrenia ultrazvuku

 • vpravovanie a výživa účinných látok
 • vitamínové kúry
 • všetky typy kozmetického ošetrenia pri vhodnej voľbe ampulky
 • urýchľuje krvný obeh
 • stimuluje činnosť žliaz
 • pomáha pokožke pri vylučovaní a vstrebávaní
 • podporuje metabolizmus, ničí baktérie
 • vyrába tepelnú energiu vo vnútri kožného tkaniva
 • pomáha účinným látkam prenikať do hlbších vrstiev pokožky

 

čas ošetrenia: 45 minút

odporúčanie: ošetrenie je vhodné absolvovať 1x za 14 dní ako kúru 8 sedení

Skin Scrubber / Sonoforéza

Skin scrubber/sonoforéza - ide o moderný spôsob čistenia s okamžite viditeľným výsledkom.

Ošetrenie je príjemné a nebolestivé. Pôsobením ultrazvukového vlnenia sa uvoľnia stavebné prvky pokožky, vďaka čomu sa do pokožky výborne vstrebávajú olejovité a emulzné látky. Ultrazvukové vlnenie spôsobuje v tkanive vibráciu (mikromasáž) a teplo. Skin Scrubber bezbolestne a šetrne čistí pleť a odstraňuje odumreté kožné bunky na princípe emulgovania (rozptyľovania) tuku a nečistôt z pórov a ich stieranie z pleti špachtľou. Je možné použiť ho ako náhradu alebo doplnenie mechanického, ručného čistenia. Odstraňuje rohovinovú vrstvu kože a odhaľuje tak mladšiu vrstvu pokožky, ktorá je zbavená odumretých buniek a nadmerného mazu. Póry a jemné vrásky sú zbrúsené a menej viditeľné, komedómy (vyrážky) odstránené, pigmentové škvrny jemnejšie. Pokožka je na pohľad a dotyk jemnejšia a hladšia a je pripravená vstrebávať účinné látky. Ošetrenie je veľmi príjemné a nebolestivé.

OZONET

OZONET  je ošetrenie na dezinfekciu pokožky po čistení, znižuje produkciu kožného mazu a výrazne podporuje prekrvenie suchej pokožky.

Ozonizér využíva prúdy o vysokej frekvencii, ktoré pôsobia predovšetkým na cievny systém. Používa sa na povzbudenie metabolizmu, zrýchľuje krvný obeh a predovšetkým má povrchovo dezinfekčné a antiseptické účinky.

Vďaka pôsobeniu vysokofrekvenčného prúdu sa bunky nabijú energiou a kyslíkom.

Pleť sa dezinfikuje a urýchli sa hojenie drobných rán.

FOTOTERAPIA LED THERAPY

LED THERAPY – terapia svetlom

Prístroj S-Light je prístroj pre fotónovú terapiu, navrhnutý pre ošetrenie a skrášlenie pleti.Využíva prirodzené svetelné vlny špecifických dĺžok, které sú prostrednictvom LED diód prenášané do kože. Štúdie ukazujú, že svetlo vstupujúce do tela ako prúd fotónov (energie) je vstrebávané fotoreceptormi vo vnútri buniek.

Rôzne nastavená vlnová dĺžka potom má aj špecifické účinky pri starostlivosti o pleť.

Prístroj fotónovej terapie sa používa na ošetrovanie poškodených mäkkých tkanív a k odstraňovaniu kožných problémov ako sú lišaje, opary, vrásky, popáleniny a akné. Široká škála svetla je obzvlášť efektívna pri liečbe rezných poranení, jaziev a ďalších problémov.Fotonová terapia vyrovnává pigmentáciu, podporuje cirkuláciu, bojuje proti akné a zápalu kože, vyhladzuje jazvy a vrásky.

 • Červené svetlo /630 nm/ – rejuvenizácia a posilnenie kolagénových vlákien, zvýšenie produkcie kolagénu a stimulácie fibroblastov, uvoľnenie bolesti, ukľudňujúca liečba po laserových zákrokoch, hojenie rán, zosvetlenie stareckých škvŕn
 • Modré svetlo /415 nm/ –má antibakteriálne účinky, zlepšuje vzhľad mastnej pleti, redukuje množstvo kožného mazu, liečba akné a bakteriálnych ochorení, podpora uvoľnenia depresií
 • Zelené svetlo /560 nm/ – zosvetlenie pigmentových škvŕn, fľakov po akné, stareckých škvŕn, podpora rastu vlasov
 • Žlté svetlo / 590 nm/ – rejuvenizácia pleti, zlepšenie mikrocirkulácie a vaskulárnych problémov, na ošetrenie začervenaní, traumatických petechií, hematómov ,po faceliftingoch, po operáciach, na zlepšenie lymfatickej a krvnej cirkulácie

Diamantová mikrodermabrázia

Diamantová mikrodermabrázia je v súčasnej dobe najžiadanejšou a najefektívnejšou neinvazívnou metódou kozmetickej dermatológie.

Kombinácia všetkých účinkov vákuovej mikrodermabrázie vedie postupne k novotvorbe kolagénových a elastínových vlákien, teda k omladzovaniu. Efektom zákroku je čistá pleť bez nedokonalostí, jaziev, vrások a stareckých škvŕn. Po absolvovaní kúry je značne povzbudená činnosť buniek, pleť je výraznejšie krajšia, zdravšia a jemnejšia.

Mikrodermabrázia je veľmi príjemná a bezbolestná metóda ošetrenia pleti. Je to terapeutická metóda, ktorá pracuje na princípe jemného mechanického obrusovania vrchnej vrstvy pokožky pomocou špeciálnych nadstavcov systémom vákuového odsávania. Jedná sa o veľmi šetrnú metódu vhodnú pre každý typ pleti, pomocou ktorej dosiahnete okamžité viditeľné výsledky.

Účinky mikrodermabrázie

 • vyhladenie jemných vrások
 • odstránenie jazvičiek po akné
 • hĺbkové čistenie a zmenšenie pórov
 • odstránenie povrchových pigmentových škvŕn
 • rozjasnenie a regenerácia pleti, pokožka lepšie prijíma všetky účinné látky

Pre koho je ošetrenie vhodné

 • normálna pleť
 • zrelá, starnúca pleť - má protivráskový a vyhladzujúci efekt
 • mastná pleť - reguluje tvorbu mazu

 

čas ošetrenia: 30 minút

odporúčanie: ošetrenie sa odporúča podstúpiť vo forme kúry pozostávajúcej z 8 až 10 -tich ošetrení v 10 až 14-dňových intervaloch.

Prístrojový lifting očného okolia

Prístrojové ošetrenie zamerané špeciálne na oblasť očného okolia.

Jemná mikromasáž prístroja omladzuje,podporuje mikrocirkuláciu a vypĺňa pokožku očného okolia.

Pri ošetrení sa aktivuje, dochádza k zvýšeniu produkcie kolagénu,stimulácii fibroblastov,zlepšuje sa mikrocirkulácia.

Dochádza k zmierneniu príznakov stárnutia,obnovuje prirodzenú pružnosť a elasticitu.

 

čas ošetrenia: 45 minút

odporúčanie: ošetrenie je vhodné absolvovať neobmedzene pri ktoromkoľvek inom tvárovom ošetrení alebo ako kúru aspoň 6-8 ošetrení

 

 

Chcete sa objednať?

Volajte
+421 944 231 676

alebo píšte
info@studioperfectskin.sk