MARIA GALLAND

„Oui, c´est moi. Áno, to som ja.

Exkluzívna francúzska kozmetika MARIA GALLAND Paris harmonizuje Vašu vnútornú a vonkajšiu krásu. Krása duše a tela je tu v súlade. Nie je niečím povrchným. Maria Galland je skutočná rozprávka ,čo poteší všetky zmysly. Vitajte vo svete, kde sa každému dostane špecializovaného kozmetického programu, čo mu bod po bode zrevitalizuje  pleť. A pretože neexistujú na svete dvaja rovnakí ľudia, nenájdeme ani pleť, ktorá by bola u všetkých rovnaká.

História:

Začalo to keď si vo svojom parížskom apartmáne mladá francúzka, vlastným menom Colette Pierret, otvorila skromné kozmetické poradenstvo. V ňom ponúkala starostlivosť, čo bola každému doslova šitá na mieru. Niet divu, že sa tento koncept stretol s ohromným úspechom a madam Galland čoskoro založila špeciálne kozmetické laboratória. A nie dlho potom si mohla priamo v srdci mesta na ulici Chateaubrand otvorila salón krásy, kde svoje služby a kozmetiku už ponúkala pod menom Maria Galland Paris.

S pomocou najuznávanejších biológov vyvinula svoj prvý produkt pre zrelú pleť krém Nr.5 pomenovaný na počesť jej priateľky Coco Chanel a jej parfému Nr.5. Potom vznikol krém 5B,ktorý bol úspešne testovaný na popáleninách, krém 17Bmaska 2. Maria Galland má svoje vlastné laboratória z farmeceutického a lekárskeho prostredia. V týchto laboratóriach pracujú lekárnici, konzultanti a dermatológovia.

V kozmetike Maria Galland nájdete mikročastice zlata, výťažky z kaviáru – ktorý pochádza z vlastných chovateľských staníc, omladzujúce fytohormóny alebo výťažky z exotických rastlín.
Okrem ošetrujúcich produktov, ponúka radu na opaľovanie, pánsku radu a dekoratívnu kozmetiku.


Maria Galland  je skrátka  JEDINEČNÁ, NÁROČNÁ  a VZÁCNA.
Presne  ako naša pleť.

Chcete sa objednať?

Volajte
+421 944 231 676

alebo píšte
info@studioperfectskin.sk